Ovo smo dugo čekali: Bijeli nakon prve četvrtine prvenstva vodeći na ljestvici!

Piše A.J.
22. rujna 2019. - 20:28
hajduk_inter38-220919

Hajduk je u utakmici 9. kola HT Prve HNL odigrane na Poljudu pobijedio Inter Zaprešić s 3:1 i time potvrdio prvo mjesto na ljestvici nakon prve četvrtine prvenstva.

Bijeli su dominirali tijekom cijelog prvog poluvremena, a iako su imali nekoliko dobrih prilika, poveli su tek iz kaznenog udarca, kojeg je dosudio sudac Bel nakon što je Ismajli pao u gužvi. Precizan je bio Mijo Caktaš.

U prve četiri minute drugog poluvremena vidjeli smo dva pogotka. Prvo je pogodio Stanko Jurić, i to samo dvije minute nakon što je ušao u igru, da bi samo dvije minute nakon toga, Serdarov smanjio na 2:1 uz veliku pomoć Josipa Posavca, koji je loše reagirao.

Igra se nakon toga primirila, a gosti su čak i zaprijetili u 76. minuti kada je Mamut pucao glavom preko gola. Ipak, u 86. minuti sve su dvojbe...

20. travanj 2024 06:52