Hajdukfuriozno drugo poluvrijeme

Bijeli uvjerljivom pobjedom u Varaždinu ostali pri vrhu tablice, u strijelce se upisalo i novo pojačanje

Piše A.J.
28. srpnja 2019. - 23:50
IMG_20190728_211003

U posljednjoj utakmici drugog kola HT Prve HNL Hajduk je u gostima pobijedio Varaždin rezultatom 3:0.

Nakon poprilično izjednačenog prvog poluvremena u kojem je Hajduk držao konce, a Varaždin prijetio iz kontre i dugim loptama, početak drugog poluvremena donio nam je apsolutnu dominaciju Bijelih.

Odmah po povratku iz svlačionice vidjelo se da je Hajduk odlučniji, a ta odlučnost im se ubrzo i isplatila. Prvo je u 49. minuti Dolček zabio za 1:0 da bi samo šest minuta poslije Caktaš povisio rezultat iz jedanaesterca kojeg je iznudio Jairo.

Nakon toga Bijeli su stisnuli kočnicu i usporili ritam, a Varaždinci svejedno nisu uspjeli ozbiljnije im zaprijetiti.
Razlika u kvaliteti bila je očigledna od samog starta, ali i domaćini kao da su se predali nakon primljenog drugog pogotka.