Bijeli teškom mukom do pobjede, gosti im darovali dva gola

Piše A.J.
22. srpnja 2019. - 00:00
hajduk_istra39-210719

Hajduk je večeras na Poljudu pobijedio Istru 2:0 i tako na najbolji način otvorio prvenstvo.

Bijeli su poveli već u osmoj minuti preko Stefana Simića, koji je nakon udarca iz kuta iskoristio pogrešku gostujućeg vratara Čondrića.

Nakon početnog pritiska domaće momčadi, Istra je odgovorila, pa smo tako većim dijelom utakmice gledali ravnopravnu utakmicu u kojoj je Hajduk tražio priliku iz izgrađenog napada, a gosti iz kontre i polukontre.

Najbolja prilika na utakmici došla je u 77. minuti, i to za goste, ali Ivančić nije ostao dovoljno priseban pa je sa 6-7 metara poslao loptu preko gola, iako je Posavec bio već savladan.

Kazna je stigla u 88. minuti, kada je Rufatijevu katastrofalnu reakciju u obrani iskoristio Barry i osigurao svojoj momčadi miran kraj utakmice.