Hajdukfriški primjer

Opuštanje ili lako ćemo može biti pogubno: prije pet godina vidjeli smo pravu dramu na Poljudu, Hajduk je jedva prošao nakon 2:0 u gostima

Piše F. V.
18. srpnja 2019. - 14:00

Bez obzira na očitu razliku u kvaliteti, pa i visoku prednost Hajduka iz prvog susreta, u večerašnjem uzvratu svako eventualno opuštanje ili pristup lako ćemo može biti pogubno.

Jedan friškiji primjer kada je u sličnoj situaciji šokantna eliminacija zaprijetila Hajduku dogodio se prije pet godina protiv također skromnog Dundalka.

U srpnju 2014. Hajduk je golovima Caktaša i Vlašića u Irskoj stekao identičnu 2:0 prednost i uzvrat na Poljudu činio se kao formalnost. Pogotovo nakon što je Kouassi u prvom poluvremenu pojačao prednost.

Međutim, katastrofalnih zadnjih pola sata odnijelo je navijačima i poslije susreta vrlo ljutitom treneru Igoru Tudoru mnogo živaca.

Gosti su nakon dvije velike pogreške domaćih prvo izjednačili, a potom petnaestak minuta prije kraja i poveli. Ir...

20. travanj 2024 15:58