Hajdukostali korak prekratki

Hajdukovi pioniri dva puta vodili, ali s dva igrača manje poraženi u finalu kupa

Piše PSD
21. svibnja 2019. - 15:35

Pioniri Osijeka osvojili su kup Hrvatske svladavši Hajduk u Slavonskom Brodu rezultatom 3:2.

Izabranici Marka Sičića došli su u vodstvo već u 10. minuti susreta pogotkom Brkljače. Vrcić je tukao s dvadesetak metara, Osijekov vratar Sajko loše je reagirao pa je Brkljača pospremio loptu u gol zabodstvo Bijelih.

Osječani su do izjednačenja stigli u 24. minuti kada je Botica prevario svog vratara Miševića i poslao loptu u svoj gol. Jedan od prijelomnih trenutaka utakmice dogodio se u 28. minuti kada je igrač Hajduka Prpić dobio drugi žuti karton pa su Osječani imali brojčanu nadmoć. S rezultatom 1:1 otišlo se na odmor.

Iako s igračem manje, Hajduk je bolje otvorio drugo poluvrijeme. Već u 37. minuti Bijeli su vratili prednost nakon sjajnog proigravanja Brkljače za Petrovića...

26. travanj 2024 01:05