Hajdukdobar posao

Neporaženi prošli kroz sva gostovanja u Maksimiru: pioniri Hajduka slavili, kadeti odnijeli bod domaćinu

Piše F.V.
30. travnja 2019. - 19:17
maksimir_kadeti4-300419

Pioniri Hajduka svladali su Dinamo u Maksimiru 1:0, dok su kadeti "bijelih" kod "modrih" odigrali 1:1. Strijelac jedinog pogotka za pobjedu pionira "bijelih" trenera Marka Sičića bio je Mate Antunović u 58. minuti, četiri minute nakon što je ušao u igru. Četiri kola prije kraja prvenstva vodi Lokomotiva sa 64 boda, Hajduk ima 53, a Rijeka i Dinamo po 42.

Kadeti Jure Srzića vodili su 1:0 na poluvremenu pogotkom Domagoja Topića u kontri u 36. minuti, a izjednačio je početkom nastavka Andrija Drljo u 44. minuti. Imali su Splićani dosta prilika i za pobjedu kojom bi zakuhali prvenstvo, ali nisu zabili. Zadnjih osam minuta su zbog ozljede Luke Škaričića i izvršenih svih izmjena igrali s igračem manje. Dinamo četiri kola prije kraja vodi s 56 bodova, Hajduk ima 51.