Hajdukdruga hnl

Preokretom u posljednjih pola sata Bijeli stigli do treće uzastopne pobjede

Piše PSD
24. travnja 2019. - 10:05

Hajduk II je u 21. kolu 2. HNL ostvario treću uzastopnu pobjedu. Momčad trenera Marija Despotovića  pobijedila je Međimurje s 2:1.

Bijeli su do bodova došli preokretom, nakon što je prvo poluvrijeme pripalo gostima. Domaćin je od početka preuzeo inicijativu i imao posjed, ali su gosti koristili svaku priliku iz koje bi mogli zaprijetiti - piše Hajduk.hr.

Već u trećoj minuti najopasniji igrač gostiju Ivan Munivrana opasno je šutirao s 13 metara, ali je debitant na golu Bijelih Karlo Sentić odbio u korner. Potom je dva puta Sentiću zaprijetio Ivan Ikić, ali je jednom bio neprecizan, a drugi put je gol odličnom intervencijom spasio stoper Stipe Radić.

Najveću priliku Hajduka II u prvom dijelu imao je Michele Šego u 22. minuti. Odlično ga je proigrao Ivan Delić, ali je u situ...

18. travanj 2024 20:56