Hajdukstrpljen spašen

Razgirani Hajdukov Brazilac zabio i asistirao: Teško je pronaći riječi kojima bih opisao koliko nam znači Caktaševa prisutnost

16. ožujka 2019. - 22:44
hajduk_rudes34-160319

Do 80. minute Jairo je imao prosječnu utakmicu, ništa posebno, a onda je pogotkom za 2:0 definitivno odlučio pobjednika i potom u nadoknadi asistirao Caktašu za konačnih 3:0. I više nego dovoljno za palac gore. Brazilac je sada na devet golova i osam asistencija ove sezone.

Utakmica je bila teška, pogotovo u prvom poluvremenu kad je Rudeš bio dosta zatvoren otraga. Tražili smo put, ali nije nam išlo. U drugom dijelu bili smo strpljiviji, čekali smo da nam se prostor otvori do posljednje minute. Kad su se oni otvorili, bilo nam je lakše zabiti drugi i treći gol - komentirao je Jairo.

Pohvalio je kapetana Caktaša, kod kojeg još uvijek nažalost vlada zavjet šutnje prema medijima.

- Uvijek kad nam treba, Mijo zabije. Ovakav je od početka sezone. Teško je pronaći riječi kojima ...

23. travanj 2024 13:14