Hajdukkomentar igre

Pobjeda na mišiće: velika je vrlina izvući maksimum iz ničega

10. ožujka 2019. - 09:14

Čudo u Podravini, Hajduk se rijetko viđenim preokretom u finišu utakmice kući vraća s tri boda! Nije izgledalo da će „bili“ išta uspjeti izvući jer nisu igrali dobro, a onda su se ukazali Stanko Jurić i Fran Tudor i donijeli Hajduku prvu pobjedu u Koprivnici poslije gotovo dvije godine... Kad već prvotimci nisu bili pretjerano raspoloženi, bodove su donijeli igrači s klupe. Ivan Delić kao asistent, a Jurić i Tudor kao strijelci.

Do te 88. minute činilo se kako će Hajduk doživjeti prvi poraz u nastavku sezone, pogotovo nakon što je pola sata ranije ostao s igračem manje i našao se u zaostatku 1:0. Juranović je kao zadnji igrač srušio Mateasa Delića, na što je sudac Fran Jović dosudio penal i pokazao izravni crveni karton Hajdukovu kapetanu. Možda je Jović mogao posegnuti i z...

19. travanj 2024 06:50