Pobjeda Hajduka protiv Junaka, Bijeli su od samog početka uzeli inicijativu

Piše PSD
27. siječnja 2019. - 15:39
haj01

Hajduk II odigrao je prijateljsku utakmicu protiv sinjskog Junaka i ostvario pobjedu od 3:0. Bijeli su od samog početka uzeli inicijativu i pokušavali kreirati opasne situacije pred golom gostiju.

Momčad trenera Marija Despotovića do vodstva je došla u 11 minuti, Leon Kreković je prošao po desnoj strani i ubacio za Juricu Bajića, njegov udarac vratar gostiju kratko je odbio, natrčao je Mario Čuić i iz blizine je poslao u mrežu - javlja Hajduk.hr.

Potom je domaća momčad imala dvije lijepe prilike iz slobodnih udaraca sa 18 metara, ali su najprije Bajić, a potom i Čuić bili neprecizni. Bijeli su vodstvo povećali u 33. minuti. Korner s lijeve strane izveo je Bajić, a Stipe Radić je udarcem glavom s osam metara pogodio desni kut vrata Junaka. Gosti su u prvom dijelu pokušavali kon...

19. travanj 2024 11:52