Hajdukova mladost pomela Interovce na Poljudu

Piše PSD
9. prosinca 2018. - 22:26
ggfff.JPG

Svega 29 minuta trebalo je igračima Marija Despotovića da riješe pitanje pobjednika u prvenstvenom ogledu juniora Bijelih i momčadi Inter-Zaprešića koja se u poslijepodnevnim satima igrala na pomoćnom travnjaku poljudskog stadiona. Slavili su na koncu hajdukovci rezultatom 4:2 i upisali treću uzastopnu prvenstvenu pobjedu.

Najprije je u 13. minuti pogodio Jakov Blagaić poslije sjajne dubinske lopte Ivana Brnića. Na 2:0 je u 29. minuti nakon kornera povisio Mario Vušković, a dvije minute kasnije Brnić je nakon asistencije upisao i pogodak. Gosti su do odmora smanjili rezultat preko Mihaela Benčića.

U nastavku susreta vidjeli smo još nekoliko dobrih prilika i akcija Hajdukovih juniora, a četvrti pogodak djelo je Marija Čuića iz 63. minute. Ujedno je to bio i posljednji zgodit...

19. travanj 2024 04:29