HajdukHajdukov vikend

Zapečatili pobjedu s četiri pogotka: juniori nastavili pobjednički niz u jednakom stilu

Piše Hajduk.hr
3. prosinca 2018. - 21:53
111blag

Hajdukovi juniori uvjerljivo su pobijedili Dugopolje rezultatom 4:0 u utakmici 13. kola 1. HNL. Tako su igrači trenera Marija Despotovićazaokružili niz seniora, kadeta i pionira, koji su tijekom vikenda ostvarili pobjede uz četiri postignuta pogotka.

Prvu priliku Bijeli su imali već u trećoj minuti, Jakov Blagaić snažno je šutirao s 12 metara, ali je lopta završila u bloku. Dvije minute kasnije Hajduk je poveo. Mario Čuić je ubacio s lijeve strane na drugu vratnicu, Mario Vušković glavom je pogodio prečku, a odbijenu loptu u mrežu je spremio Stipe Radić. U 15. minuti vodstvo Bijelih je udvostručeno. David Iličić dao je lijepu loptu u prostor za Čuića, koji pronalazi slobodnog Blagaića, a on s 10 metara neometan šalje loptu u mrežu. Imali su i gosti u prvom dijelu dvije prilike, u 1...

19. travanj 2024 03:44