HajdukIma i dobrih stvari

Za velike rezultate Hajduk mora doživjeti potpuni preobražaj: remi (ne) gura pod tepih mali milijun slabosti

14. kolovoza 2018. - 23:14
rijeka_hajduk94-120818

To što je Hajduk izvukao remi u Rijeci jedina je pozitivna stvar iz te utakmice. Jer mnogo je toga zabrinjavajuće. Igra, forma pojedinih igrača i učinkovitost u napadu. Prvih pola sata to je još izgledalo dobro, barem u obrani, no sve nakon toga bilo je mučenje. U zadnjoj trećini pogotovo.

I nije prvi put ovog ljeta da je Hajduk ostavio takav dojam. Zapravo, najbolji period njegove igre bilo je prvo poluvrijeme protiv FCSB-a u Splitu, iako je taj dvoboj završio 0:0. Bez obzira što je obrana, izuzev dvojca koji ćemo spomenuti u nastavku teksta, nesigurna i neuigrana, to bi se donekle i moglo „progutati" da je napad dovoljno efikasan. A nije. Said ima gol i iznuđeni penal, a Gyurcso asistenciju. I to je sve! Svi su ostali napadači na nuli što se učinka tiče.