Hajduktvrd protivnik

Kopićevi skauti donose uznemirujuće vijesti iz Bugarske: Hajduka čeka težak posao

22. srpnja 2018. - 23:08
hajduk_gornik43-290618

Slavija je u Sofiji odigrala 1:1 protiv dobre momčadi Beroe iz Stare Zagore u prvom kolu bugarskog prvenstva. Hajdukov protivnik koji stiže u četvrtak u Poljud, poravnao je rezultat protiv favoriziranog protivnika i nije izgubio na startu prvenstva, što jest osrednji rezultat, ali pokazuje da se radi o tvrdoj, čvrstoj utakmici, pa nema razloga a priori potcjenjivati Bugare, protivnike "bijelih".

Dakle, gosti su poveli pogotkom Kamburova u 29. minuti, a izjednačio je Angelov u 50. minuti, malo nakon što je ušao u igru u nastavku susreta.

Još uvijek u sastavu Slavije nije bio 42-godišnji vratar Petkov, koji im je prošle sezone donio Kup i osebujna je ličnost, oni ga – prema vijestima koje dobijamo iz Sofije od kolege novinara Teodora Borisova – čuvaju za Split, za dolazak na meč u č...

24. travanj 2024 03:32