HajdukDrugo pretkolo

Europo, čekaj nas: Hajdukov prvi protivnik je bugarska Slavia i to nas ne bi trebalo zabrinuti

Piše V.B.
19. srpnja 2018. - 22:18
hajduk_gornik41-290618

Slavia Sofia bit će suparnik Hajduku u drugom pretkolu Europske lige nakon što je i u uzvratnom susretu prvog pretkola svladala finski Ilves. U Helsinkiju je bilo 1:0, a u Sofiji 2:1. Oba gola za Slaviju je postigao veznjak Galin Ivanov u 36. i 56. minuti, dok je strijelac za goste bio Noubissi u 55., dakle izjednačenje je trajalo svega minutu.

Prvu utakmicu s Bugarima Splićani igraju u četvrtak 26. srpnja u Poljudu - za Hajduk je to otvaranje sezone - a revanš je sedam dana kasnije u Sofiji. Prema viđenom u ova dva susreta s Fincima, Hajduk se nema čega plašiti te bi svakako trebao proći u sljedeću rundu kvalifikacija.

19. travanj 2024 22:01