HajdukUzvratili za lanjski poraz

Mladost Hajduka iznijela je vrijednu pobjedu i to može najviše radovati trenera Kopića i pristaše Bijelih

13. srpnja 2018. - 23:32
2018_0713_17561000

Zaigrali su po prvi put Filip, Gentsoglou i Said ove sezone, ali se da ne bude sve "po špagu" ozlijedio – Šego. Prve naznake su da je ozljeda lakše naravi, ali je Šego morao napustiti igru.

Ono što je bitno jest da je Hajduk ostvario pobjedu, lani su protiv ukrajinske Zorje izgubili sa 0:1, sad su pobijedili, revanš za lanjski poraz tijekom priprema u Sloveniji.

Hajduk je prijetio najviše preko Tome Bašića i Stanka Jurića koji su se ubacivali iz drugoga plana, a najveću prigodu imao je pred kraj poluvremena mladi Leon Kreković, ali je obranio vratar Zorje. Imao je i Tomislav Duka dobrih intervencija na golu Hajduku.

Golovi u nastavku. Najprije Stipe Vučur nakon kornera, zabio je lijevom nogom sa sedam-osam metara, ali su Ukrajinci (Karavajev) odmah poravnali, odgovorili su ist...

16. travanj 2024 23:30