Hajdukrudar - hajduk 1:1

Bijeli odigrali neriješeno protiv Pušnika: bili su bolji tijekom cijele utakmice, Jurić zabio u zadnjoj minuti

Piše S.A.
7. srpnja 2018. - 21:43

Hajduk je odigrao hajdučki finiš, zabio u zadnjoj minuti, pa se Rudaru nije do kraja isplatio rudarski pristup cijeloj utakmici. Tako "bijeli" ipak nisu "popušili" kod svog bivšeg trenera Marijana Pušnika.

Svečarski je bilo na početku, Hajduk je darivao domaćine, a s razglasa se zaorilo "Ništa kontra Splita".

"Bijeli" su bili bolji tijekom cijele utakmice, ali su rezultat "ispeglali" u zadnji čas. Po ugledu na Mundijal, gol iz prekida, nakon kornera, ubacio je s kuta Tonio Teklić, a u skoku je najviši i najspretniji bio Stanko Jurić – 1:1.

Zasluženo je Kopić izjednačio kontra Pušnika!

Tijekom utakmice, Fomitschow je u 5. minuti bio u prilici, ali mu je udarce Pridigar. Nakon kornera Caktašev šut glavom otišao je preko gola. Pa Juranović u šansi, nakon akcije Delića, ali je ...

19. travanj 2024 14:57