Zaslužena pobjeda Hajduka na gostovanju u Dugopolju

Piše PSD
15. travnja 2018. - 19:51
haj00

Hajduk II odigrao je odličnu utakmicu na gostovanju na Dugopolju i na koncu zasluženo slavila rezultatom 3:1. Momčad Siniše Oreščanina od samog početka je pokazala konkretniju igru koja je rezultirala s nekoliko šansi u prvih petnaestak minuta - javlja Hajduk.hr

U samom uvodu utakmice Michele Šego je pucao glavom sa sedam metara nakon ubačaja Ivana Delića, ali nedostajalo je malo preciznosti za rano vodstvo Bijelih. Uzvratio je na isti način Ivan Prtajin na gotovo isti način.

U 16. minuti susreta veliku priliku imao je Tonio Teklić, primio je jednu loptu na osam metara, pucao je iz prve, a lopta se od grede odbila na gol liniju.

Nakon toga vidjeli smo još nekoliko solidnih pokušaja na obje strane, međutim mreže su mirovale sve do 36. minute. Tada se Domagoj Brad...

24. travanj 2024 10:46