Trener pod kojim Hajduk gazi sve: Želimo igrati lijepo, težimo kombinatornoj igri s dosta rizika

Piše PSD
19. prosinca 2017. - 21:29
2017-12-18-14-51-8578-.JPG

Hajdukovi juniori pobjedama su zaključili jesensku polusezonu na oba kolosijeka. U posljednjoj prvenstvenoj utakmici Bijeli su s 3:2 pobijedili Dinamo na Poljudu i osvojili naslov jesenskog prvaka, a potom ovog vikenda ostvarili i plasman u četvrtfinale Kupa uvjerljivom pobjedom nad Hrvatskim dragovoljcem od 5:1.

Trener Bijelih Mario Despotović primao je zaslužene čestitke na nastavku uspješnog niza svoje momčadi. Podsjetimo, od dolaska mladog stručnjaka juniori Hajduka osvojili su prvo mjesto u 1. NL Središta Split te kroz završnicu nogometnih regija uvjerljivo ostvarili plasman u 1. HNL na čijoj polovici su vodeći sa četiri boda prednosti pred Dinamom, Rijekom i Slaven Belupom. U svibnju su Bijeli u Ludbregu pobjedom nad Dinamom postali i osvajači Hrvatskog nogometnog kupa....

20. travanj 2024 04:16