Sport Hajduk

hajduk - vardar 1:0

Bijeli u dosadnoj utakmici svladali prvake Makedonije!

Hajduk je u posljednjoj pripremnoj utakmici u turskom Beleku svladao makedonski Vardar rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici zabio je Ohandza u 73. minuti.

HAJDUK: Stipica - Juranović, Ćosić, Ismajli, Memolla - Jefferson, T. Bašić, Tudor - Vlašić, Erceg - Ohandza

Klupa: Letica, Bosančić, Prtajin, Hamza, Said, Kalik, Pasariček, Jurić, Vojković, Savvas

TIJEK SUSRETA

90` Dominirao je Hajduk u posljednjim minutama utakmice, ali je rezultat ostao nepromijenjen.

81` Izašli su Ohandza i Memolla, zamijenili su ih Kalik i Bosančić.

75` Žuti karton dobio je Felipe Ribeiro.

73` GOOOL! Bijeli su poentirali nakon slobodnog udarca koji je izveo Hamza, strijelac je Ohandza iz gužve!

65` Izašli su Stipica, Juranović, Vlašić i Erceg, a ušli su Letica, Savvas, Said i Prtajin.

64` Živnuo je malo i Hajduk, ali nema prave opsasnosti po gol Vardara.

58` I dalje slaba utakmica, zaprijetio je Vardar, ali ništa od toga.

46` Izašli su Bašić i Tudor, u igri su Vojković i Hamza.

46` Počelo je drugo poluvrijeme.

45` Kraj slabog prvog poluvremena.

44` Žuti karton za Tudora.

43` Dobar pokušaj Vardara iz slobodnog udarca, ali dobra reakcija Stipice.

35` Žuti karton dobio je Juranović.

33` Zabili su Makedonci gol, ali označili su suci zaleđe.

29` Malo je bolji ritam nego na početku utakmice, ali i dalje bez prigoda na obje strane.

15` Nisu Bijeli rastrčani kao u prve dvije utakmice u Beleku.

8` Pokušao je Erceg s petnaestak metara, ali lak posao za makedonskog vratara.

7` Još traje početno ispitivanje snaga.

1` Počela je utakmica.