Sport Hajduk

hajduk - trenčin 4:2

Bijeli svladali prvake Slovačke, Jefferson pocrvenio, Letica obranio kazneni udarac!

Hajduk je u drugoj pripremnoj utakmici u turskom Beleku svladao prvake Slovačke rezultatom 4:2. Strijelci za Hajduk bili su Juranović, Said koji je zabio dva gola i Futacs, a za Trenčin je dva puta poentirao Prokop. Crveni karton dobio je Jefferson, a Letica je obranio kazneni udarac Lawrenceu.

HAJDUK - TRENČIN 4:2 (4:0)

HAJDUK: Grbić - Kvesić, Ćosić, Nižić, Juranović - Savvas, Hamza, Vojković - Tudor, Said - Futacs

Pričuve: Letica, Bosančić, Šimić, Jefferson, Prtajin, Vlašić, Ohandza, Kalik, Pasariček, Bašić, Memolla, Teklić, Jurić, Ismajli, Erceg

TIJEK SUSRETA

90` Kraj utakmice.

87` Brani Letica kazneni udarac!

86` Crveni karton za Jeffersona i kazneni udarac za Trenčin.

85` Dobra lopta Teklića za Bašića koji puca preko gola.

82` GOL! Slovaci su iskoristili brojne promjene u Hajduku i smanjili na 4:2. Strijelac je ponovno Prekop.

81` U igru je ušao i Teklić.

80` GOL! Zabili su i gosti, strijelac je Prekop! 4:1 vodi Hajduk!

77` U igri su Jurić i Pasariček.

74` Igra se malo smirila, Hajduk bez poteškoća kontrolira igru.

64` Na terenu su sada: Letica, Juranović, Ismajli, Bosančić, Memolla, T. Bašić, Jefferson, Vlašić, Erceg, Prtajin i Ohandza.

62` Lijepa akcija Ercega i Ohandze, ali Franck ne zabija.

60` Igra se uglavnom na sredini terena, a Carillo će promijeniti kompletnu postavu za koji trenutak.

51` Hajduk i dalje dominira, Slovaci ne mogu razviti svoju igru.

46` Počelo je drugo poluvrijeme, u igri su Ohandza i Ismajli, a vani su Futacs i Nižić pa je kapetansku traku preuzeo Savvas.

45` Kraj prvog dijela, Hajduk je razbio Trenčin u prvom dijelu!

45` Hajduk je zadnjih par minuta igrao bez Futacsa koji se ozlijedio.

39` GOOOL! Futacs je sjajno uzeo loptu, sjurio se prema golu i poentirao za 4:0!

37` GOOOL! Ponovno krasna akcija Bijelih, Tudor je nanizao nekoliko igrača, pronašao Saida koji zabija za 3:0!

28` U dobroj je prilici bio Futacs, ali spašava se Trenčin.

23` GOOOL! Vojković je izveo korner, Said je bio na pravom mjestu i to je 2:0!

22` I dalje Hajduk dominira, Trenčin teško zadržava posjed.

10` Bolji je Hajduk u prvih 10 minuta.

7` Sudarili su se Grbić i NIžić, kapetan je ostao ležati na podu, ali sve će biti u redu.

2` GOOOL! Sjajna akcija Futacsa, Saida i Juranovića i Hajduk već vodi 1:0!

1` Počela je utakmica.