Sport Hajduk

hajduk - dnipro 2:0

Dobra igra Bijelih i laka pobjeda protiv starih dužnika!

U prvom pripremnom susretu u turskom Beleku Hajdukje svladao Dnipra rezultatom 2:0. Golove su postigli Vlašić u 2. i Ohandza u 64. minuti.

25.1.2017., Belek

HAJDUK - DNIPRO

HAJDUK: Stipica - Memolla, Bosančić, Nižić, Ismajli - Bašić, Kalik, Savvas - Erceg, Vlašić - Said

Klupa: Grbić, Kvesić, Šimić, Jefferson, Prtajin, Futacs, Ohandza, Juranović, Hamza, Pasariček, Teklić, Jurić, Tudor, Ćosić, Vojković

TIJEK SUSRETA

90` Kraj utakmice.

87` U igri je i Prtajin.

83` Žuti karton za Ćosića.

76` Izmjene su unijele dodatnu živost, Hajduk stalno napada, ali Ukrajinci se solidno brane.

72` Tudor je tražio Futacsa, ali Kučer kupi ispred napadača Hajduka.

66` Opasan je Hajduk, ali spašava Kučer.

64` GOOOL! Juranović je ubacio s desne strane, a Ohandza zabio za 2:0!

61` Sada su u igri: Grbić, Juranović, Ćosić, Šimić, Kvesić, Jefferson, Hamza, Vojković, Tudor, Ohandza i Futacs

60` Carillo je promijenio cijelu momčad.

55` Igra se uglavnom na sredini terena, Dnipro ima malu inicijativu u drugom dijelu.

52` Bilo je opasno pred golom Hajduka, ali uspjeli su riješiti situaciju.

46` Umjesto Stipice u igri je Grbić.

46` Počelo je drugo poluvrijeme.

45+1` Kraj prvog dijela, Hajduk zasluženo vodi 1:0.

40` Žuti karton i za Kalika.

39` Fino se Said izborio za poziciju, ali je ostao bez snage i slabo pucao.

37` Pokušao je Rotan, ali jako loš udarac.

32` Imao je Hajduk slobodan udarac iz izgledne pozicije, ali loše su to izveli.

27` Treći žuti karton, drugi za Hajduk dobio je Erceg.

23` Inicijativa Hajduka ne jenjava, bilo je sada opasno pred golom Dnipra nakon dva kornera, ali ostaje 1:0.

16` Vlad je dobio žuti karton.

15` Žuti karton dobio je Memolla.

12` Pokazali su i gosti znakove života, ali lakoćom su igrači Hajduka otklonili opasnost.

11` Dnipro je trenutno deseta momčad ukrajinskog prvenstva. Prije samo dvije godine igrali su finale Europa lige, ali nedugo nakon toga krenuo je strmoglavi pad.

7` Rastrčan je Hajduk na samom početku utakmice, a gol Vlašića je ošamutio goste koji ne mogu povezati nekoliko dodavanja u nizu.

2` GOOOL! Kakav početak Bijelih! Dupli pas Vlašića i Saida, i Nikola zabija krasan gol za 1:0!