Sport Hajduk

imotski - hajduk 1:7

Bijeli se poigrali s drugoligašima!

U prijateljskom susretu Hajduk je u Imotskom pobijedio istoimenog domaćina rezultatom 7:1. Gol za domaće postigao je Serdarušić, a za Hajduk je tri puta zabio Erceg, dva puta Vojković te po jednom Šimić i Tudor!

IMOTSKI: Gudelj, Šimić, Majić, Landeka, Tomičić, Puljić, Šuto, Bošnjak, Serdarušić, Mandarić, Paponja

Klupa: Renić, Žužul, Grubišić, Begić, Šimić, T. Puljić, Tomas, Majić

HAJDUK: Stipica, Jozić, Jefferson, Maganto, Kalik, Pejić, T. Bašić, Memolla, Prtajin, Vojković, Rapaić

Klupa: Bender, Kvesić, Šimić, Futacs, Juranović, Kožulj, Hamza, Tudor, Ćosić, Erceg, Savvas

NK IMOTSKI vs. HNK HAJDUK SPLIT by maxisporttv

TIJEK SUSRETA

90` Kraj utakmice.

88` GOOOL! Hat trick Ercega! 7:1!

78` Hamza pogađa vratnicu!

73` GOOOL! I Šimić se upisao u strijelce nakon korenera! 1:6!

66` GOOOL! Raspao se Imotski, drugi gol Ercega za visokih 5:1.

64` Ušao je Bender umjesto Stipice.

61` GOOOL! Tudor krasno pogađa s dvadesetak metara za 4:1!

54` GOOOL! Erceg zabija za 3:1!

48` Pucao je sada i Kvesić, ali još jednom brani Gudelj.

47` Pucao je Futacs, ali odlično brani Gudelj.

46` Počelo je drugo poluvrijeme.

46` Stipica, Juranović, Šimić, Ćosić, Kvesić, Savvas, Kožulj, Hamza, Erceg, Tudor, Futacs

45` Kraj prvog dijela.

44` Dobro je Hajduk izašao u kontru, ali je udarac Bašića završio ravno u rukama vratara.

40` Kakva prigoda za Imotski! Najprije su pogodili vratnica nakon ubačaja sa strane, a onda je Tomičić sam pred Stipicom promašio gol.

35` Vratnica spašava Bijele nakon udarca Tomičića.

32` Žuti karton za Kalika.

31` Veliku šansu je promašio Rapaić, ostaje 2:1 za Hajduk.

29` GOOOL! Vojković ponovno zabija za vodstvo Bijelih, ovog puta na asistenciju Jeffersona!

26` Odličan solo prodor Kalika, ali ispriječila se vratnica.

23` Odličan udarac Serdarušića s ruba kaznenog prostora, Stipica odbija u korner.

22` Bolji u ovim trenucima Imotski, Bijeli se moraju trgnuti.

19` GOL! Serdarušić je poentirao nakon dobre kontre domaćine i izjednačio na 1:1!

11` GOOOL! Ubacio je Bašić iz kornera, a Vojković krasno pogodio glavom!

8` Stipica brani udarac Serdarušića.

7` Dva puta su sada igrači Hajduka pogodili gredu u istom napadu. Najprije Jozić, a onda iz odbijanca i Jefferson.

1` Počela je utakmica.