Hajdukprijateljski susret

Hajduk sjajnim prvim poluvremenom dobio vodeću momčad BiH, navijači Zrinjskog oduševili

7. listopada 2016. - 22:20
hajduk_zrinjski5-071016

Mjesec dana nakon Širokog Brijega (3:1), ništa bolje na Poljudu se nije proveo ni drugi bosanskohercegovački premierligaš. I to jači, aktualni prvak Zrinjski. Hajduk je lako, rutinski porazio sastav iz Mostara, opet su po gol, kao Širokom, zabili Frane Vojković i Marko Futacs.

Vojković je načeo goste preciznim udarcem ljevicom u suprotni kut s desetak metara iskosa, a mađarski je napadač izborio i realizirao penal. Sve to unutar prvih 20 minuta.

Imali su gosti par poluprilika, a najbolju je spasio Stipica pravovremenim istrčavanjem ispred Todorovića u prvom dijelu. U drugom dijelu od nogometa nismo vidjeli mnogo, što je i očekivano kad uslijedi veliki broj zamjena. Gosti jedino mogu žaliti za propuštenim dobrim prilikama Bilbije i pogotovo Mrkaića.