Sport Hajduk

hajduk - zrinjski 2:0

Bijeli lakoćom svladali prvake BiH

U prijateljskom susretu odigranom na Poljudu, Hajduk je pobijedio Zrinjski rezultatom 2:0. Pogotke su zabili Vojković u 12. i Futacs iz kaznenog udarca u 19. minuti susreta.

TIJEK SUSRETA

90+3` Kraj utakmice.

88` Aćimović ulazi umjesto Miketeka.

85` Žutu karton za Bogdanovića.

84` Velika prigoda za Mrkaića, ali ne uspjeva svladati Stipicu koji izlazi, a na golu je Bender.

81` Jurić ulazi umjesto Futacsa.

80` Matelić je pokušao s desetak metara, ali visoko preko gola.

79` Izlaze Tomić, Jakovljević i petrak, a ušli su Koaudio, Miketek i Pehar.

74` Igru napušta Nižić, ulazi Milić, a kapetansku vrpcu preuzima Stipica.

72` Ušli su Jandrek i Vrljičak, a igru su napustili Savvas i Memolla.

70` Pokušaj Žeravice s tridesetak metara, ali visoko preko gola.

67` Izlaze Peko i Stojkić, u igri su Stojanović i Lučić.

63` Ulaze Žeravica, Mrkaić i Jović, a izašli su Todorović, Bilbija i Mešanović.

60` Imali su gosti korner, ali čisti Šimić.

58` Žuti karton za Petraka.

56` Izlaze Vojković i Maganto, ulaze Mastelić i Rapaić.

51` Pokušao je sada Bilbija za goste, ali pored gola.

49` Pucao je Stojkić, ali siguran je Stipica.

46` Počelo je drugo poluvrijeme, na vratima gostiju je sada Bandić.

45` Kraj prvog dijela.

44` Velika prigoda za goste, Mešanović je pucao s osam metara, ali lopta od bloka završava u korneru.

32` Opasno je bilo pred golom Hajduka, ali je Stipica odličnom reakcijom otklonio opasnost.

29` Vojković je pokušao iz slobodnog udarca s 25 metara, ali visoko preko gola.

23` Pokušao je za goste Mešanović, ali pored desne vratnice Stipicina gola.

19` GOOOOL! Futacs je sjajno pogodio pod gredu i povećao vodstvo Bijelih!

18` Kazneni udarac za Hajduk! Pucat će Futacs.

11` GOOOOL! Poveo je Hajduk, strijelac Vojković nakon centaršuta s desne strane.

2` Odmah je zaprijetio Futacs. Lopta je očešala stativu.

1` Počela je utakmica.

Hajduk - Zrinjski 2:0