Sport Hajduk

zmaj - hajduk 0:2

Bijeli pobijedili u Blatu na proslavi 90. rođendana domaćina

U Blatu na Korčuli Hajduk je u povodu 90. rođendana Zmaja odigrao prijateljski susret i pobijedio rezultatom 2:0.

ZMAJ (B): Kragić, Baran, Perica, Vrkić, Špaleta, Čubrilo, Janjić, Šešlija, Šeparović, Žanetić, Šanić

HAJDUK: Stipica, Milić, Vrljičak, Basha, Budalić, Jandrek, Jurić, Llanos, Jozić, Lucas, Rapaić

Pričuve: Bender, Šimić, Futacs, Maganto, Juranović, Hamza, Nižić, Bašić, Memolla, Vojković, Savvas

TIJEK SUSRETA

Kraj utakmice u Blato. BŠK Zmaj - Hajduk 0:2! Strijelci za Bijele bili su Futacs i Vojković!

90` Bakljada domaćina uz pljesak s tribina. Devedeseta minuta za 90. rođendan. Zmaju želimo sretan rođendan!

89` GOOOOL! 0:2! Vojković je zabio udarcem s 8 metara.

85` Maganto je s 23 metra pucao malo pored vrata,

82` Fantastična minijatura Hamze, nanizao je nekoliko čuvara, ušao u peterac i dodao Futacsu, gosti izbijaju s gol-crte.

78` Bender umjesto Stipice.

76' GOOOOL! Konačno pogodak, u gužvi ispred Žanetića najprisebniji je bio Futacs koji je prizemnim udarcem pogodio mrežu domaćina!

72` Vrlo dobar pokušaj Tome Bašića s 20 metara, izvrsna reakcija vratara Zmaja.

71` Na ubačaj Maganta, Futacs je s pet metara, s dvojicom čuvara na leđima, pucao pored vrata.

57` Veliku prigodu imao je Šimić na ubacivanje Maganta, obranio mu je domaći vratar udarac s pet metara malo iskosa.

56` Prvi žuti karton, dobio ga je Branko Čubrilo zbog prekršaja nad Tomom Bašićem.

46` Počelo je drugo poluvrijeme. Devet izmjena je učinio trener Pušnik. Ostali su Stipica i Jozić, a jedini je na klupi ostao Nižić.

45` Kraj prvog dijela prijateljske utakmice u Blatu. Kombinirana momčad Hajduka i slavljenik BŠK Zmaj, za sada bez golova.

40` Ubacio je Vrljičak pred peterac, vratar je bio svladan, no domaći stoper u posljednji trenutak izbija ispred Bashe koji je imao prazan gol pred sobom.

38` Dosadašnji dio igre obilježili su vratnica Jerka Šeparovića te vratar Zmaja Kragić koji se istaknuo s nekoliko dobrih intervencija

36` Trener Pušnik je upravo na zagrijavanje poslao 10 prvotimaca. Trenutno su na travnjaku hajdukovci iz 2. momčadi te vratar Stipica

25` Hajduk je na Korčulu stigao s kombiniranom momčadi. Odsutni su reprezentativci i lakše ozlijeđeni prvotimci

23` Tribine na igralištu Zlinje su ispunjene do posljednjeg mjesta, prisutno je više od 1.100 gledatelja.

9` Kapetan Zmaja Jerko Šeparović pogodio je gredu.

1` Počela je utakmica.