Sport Hajduk

hajduk - široki brijeg 3:1

Bijeli odigrali dobro prvo poluvrijeme, a pobjedu potvrdili pogotkom u zadnjim sekundama

Hajduk - Široki Brijeg

SUDAC: Duje Strukan

POMOĆNICI: Ivan Kalinić, Krisitijan Kuduz

ČETVRTI SUDAC: Martin Pauk

HAJDUK: Stipica - Juranović, Šimić, Ćosić, Memolla - Savvas, Maganto, Erceg, Vojković - Futacs, Mastelić

Klupa: Ljubić, Kvesić, Jefferson, Mujan, Barry, Kalik, Said, Nižić, Pejić, Demets, Jurić

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Ćorić, Plazonić, Krstanović, Baraban, Wagner, Ćorluka, Sesar, Brekalo, Bralić, Marković

Klupa: Bilobrk, Kožul, Pandža, Barišić, Ivanković, Marić, Menalo, Repić, Barić, Miličević, Nikić

S početkom u 18 sati na Poljudu će u prijateljskoj utakmici Hajduk odmjeriti snage sa Širokim Brijegom. Tekstualni prijenos pratite na portalu Slobodne Dalmacije.

TIJEK SUSRETA:

90+2` GOOOL! Poigravao se vratar Širokog, Barry mu je odzeo loptu, a Jurić je poentirao za 3:1.

90` Dvije minute sudačke nadoknade.

86` Izlazi Mujan, ulazi Jurić.

79` Izlazi Stipica, ulazi Ljubić.

77` Repić je imao sjajnu priliku za izjednačenje, ali Stipica spašava.

72` Barić je pucao pokraj lijeve stative.

71` Igru napušta Savvas, ulazi Demets.

63` Menalo je pucao pored desne stative, ostaje 2:1.

61` Ulaze Barišić, Pandža, Barić i Kožul za Široki Brijeg. Pandža je dočekan aplauzom publike.

60` Barry je u prvom dodiru s loptom pucao prema golu, ali je pogodio vanjski dio mreže.

58` U igri su Kvesić i Pejić, izlaze Memolla i Juranović.

47` Bašić je pokušao iz slobodnog udarca, ali malo pored gola.

46` Kod Hajduka su izašli Erceg, Mastelić, Vojković, Maganto i Futacs, a ušli su Mujan, Kalik, Said, Toma Bašić i Barry.

46` Počelo je drugo poluvrijeme.

45` Kraj prvog poluvremena!

43` Pokušao je Savvas s 20 metara, ali Soldo je bio spreman.

39`  GOL! Nakon slobodnog udarca i gužve pred Hajdukovim golom, najbolje se snašao Ćorić koji smanjuje na 2:1.

29` Memolla ubacuje, a sveprisutni Erceg pored gola.

27` GOOOOL! Erceg je ponovno sjajno prošao, Futacs nije stigao na loptu, ali tu je Vojković za 2:0!

25` Ponovno prijeti Futacs, ali udarac glavom odlazi pored gola.

23`GOOOL!  Brza akcija Hajduka i Futacs zabija za 1:0!

22` Promjena u Hajduku, izlazi Šimić koji je dobio nezgodan udarac u 5. minuti, a u igri je Jefferson.

20` Utakmica se malo primirila, igra se uglavnom na sredini terena.

13` Još jedna velika prilika za Hajduk. Erceg je sjajno uposlio Futacsa koji puca pored gola.

12` Pokušao je Krstanović s dvadesetak metara, ali pored gola Stipice.

10` Sjajna prigoda za Hajduk. Erceg je s desne strane primio loptu, okrenuo se i pucao pod gredu, ali Soldo još jednom zaustavlja pokušaj bijelih.

5` Dobra kontra Širokobriježana, ali prekratak je bio Krstanović.

3` Nakon kornera zaprijetio je Šimić, ali Soldo hvata bez poteškoća.

1` Odmah je zaprijetio Hajduk, Erceg je ubacio s lijeve strane, ali Mastelić nije dobro reagirao.

1` Počela je utakmica.