Bijeli napunili mrežu austrijskog trećeligaša

Piše PSD
23. lipnja 2016. - 22:41
hajduksteyr.JPG

Hajduk je upisao prvu pobjedu na pripremama, nakon dva remija eto i pobjede, Mosor i Ujpest bili su neodlučeni ishodi, 0:0 i 1:1 a sad evo slavlja, jest da je trećeligaš bio na kontra strani, ali bio je i Mosor...

A ovo je sad bilo glatko i uvjerljivo, kao da su se "bijeli" naljutili. Sasvim drugačije od nastupa u Žrnovnici, prije putovanja u Austriju.

Hajduk je krenuo goropadno od samoga starta. Već u 6. minuti je Tudor pucajući glavom pogodio gredu. Poveli su splitski "crveno-plavi" pogotkom Kožulja koji je šutirao sa 25 metara, a dvije minute kasnije već je bilo 2:0 nakon što je Mastelić pogodio šutem izvan šesnaesterca.

Ubrzo je - ponovno kapetan - Nikola Vlašić izborio jedanaesterac kada su na njegov šut domaći intervenirali rukom. Siguran s bijele točke bio je Sušić. V...

18. travanj 2024 06:26