Domaći nogometSuperSport Prva NL

Težak poraz Solina na ‘domaćem‘ travnjaku u Dugopolju, Croatia Zmijavci uzela bod u Rijeci

Piše M. Podrug, T. Dobrinić
18. veljače 2023. - 18:45

Kada domaćin, jer Solin će i drugi dio sezone igrati na stadionu u Dugoplju zbog kašnjenja rekonstrukcije stadiona uz Jadro, izgubi rezultatom 3:0 nema nikakve podloge za opravdanja, jer je pobjeda BSK-a zaslužena. Gosti su bolje otvorili utakmicu, više htjeli, bili konkretniji i pokretljiviji naročito u drugom dijelu, i na kraju efikasniji!

Gosti su od početka krenuli agresivnije, i već u prvoj minuti stvorili su priliku, a u drugoj izborili su kazneni udarac kada je Tomić nespretno zakačio loptu, a potom Kargotić pokušao blokirati Bakovića i prilikom izbijanja lopte sutkinja je procijenila da je Tomić napravio prekršaj za kazneni udarac uz samu stativu. Siguran realizator je Matija Mišić, lopta u jednu a Kargotić u drugu stranu, 0:1! U 10. minuti Plazonja je zaradio žuti karton t...

23. svibanj 2024 20:06