Domaći nogometljutita reakcija

Rijeka na samom kraju utakmice tražila penal za pobjedu, Sopić bjesnio, pogledajte situaciju

Piše SPORT SD
3. studenog 2023. - 21:26

Nogometaši Lokomotive i Rijeke odigrali su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici utakmicu bez pobjednika, a prvi dvoboj 14. kola HNL-a završio je 1-1 (1-1).

Lokomotiva je povela u 27. minuti, a strijelac je bio Indrit Tuci. Rijeka je do izjednačenja došla golom Tonija Fruka u 43. minuti.

U zadnjem napadu na utakmici Rijeka je imala ubačaj iz slobodnog udarca, nakon zračnog duela na travu je pao Ivan Smolčić i uhvatio se za leđa u bolovima. Trener gostiju Željko Sopić ljutito je reagirao, igrači Rijeke su okružili Kolarića i bunili se zbog situacije, ali njihovi protesti nisu urodili plodom. Sudac Patrik Kolarić je samo označio kraj utakmice.