Nakon Hajduka, poraz upisala i Rijeka, Dinamo unatoč kiksu u Osijeku ostao prvi

12. kolovoza 2019. - 00:02

Nogometaši Gorice svladali su Rijeku sa 2-0 (1-0) u zadnjoj utakmici 4. kola Prve HNL odigranoj pred oko 3000 gledatelja u Velikoj Gorici, čime je prekinut pobjednički niz Riječana pa nakon četiri kola domaćeg prvenstva više nema nijedne momčadi sa stopostotnim učinkom.

Drugu ovosezonsku pobjedu momčadi Sergeja Jakirovića donijeli su Senegalac Cherif Ndiaye, pogotkom u prvoj minuti sučevog dodatka u prvom poluvremenu, te Nizozemac Joey Suk, koji je mrežu Riječana pogodio u 67. minuti.

Osim Riječana, do nedjelje su stopostotan učinak imali i nogometaši Hajduka, ali momčad Damir Burića je ostavila bodove u Koprivnici, gdje je Slaven Belupo svladao Splićane sa 2-1 (1-0), što je prva pobjeda Koprivničana nakon tri uzastopna poraza.
Strijelci za domaću momčadi bili su Davi...

20. travanj 2024 16:46