Domaći nogometjedno poluvrijeme

Izazvao ludnicu na San Siru: hrvatski reprezentativac prvo zabio za izjednačenje, a onda u trećoj minuti sudačkog dodatka i za pobjedu Milana

19. siječnja 2020. - 16:17

Hrvatski reprzentativac Ante Rebić postigao je svoje prve pogotke u dresu talijanskog velikana Milana i donio mu pobjedu 3-2 (0-1) pred domaćim navijačima protiv Udinesea u utakmici 20. kola talijanske Serie A, odigranoj u nedjelju na San Siru.

Gosti su poveli u 6. minuti kad je Danas Jens Stryger Larsen iskoristio loše istrčavanje milanskog vratara Gianluigija Donnarumme i pogodio nebranjenu mrežu. Milan je u igru vratio Ante Rebić svojim prvim pogotkom u 48. minuti, a asistirao mu je Conti. Francuz Theo Hernandez donio je vodstvo Milanu u 72. minuti. U 85. minuti Kevin Lasagna je izjednačio na 2-2.

U trećoj minuti sučevog dodatka, u posljednjoj akciji na utakmici, Ante Rebić je primio loptu na 20-ak metara, na rubu kaznenog prostora 'lažnjakom' prevario braniča Udinesea te s...

25. travanj 2024 19:59