Domaći nogometdrama u puli

Gorica spretno i sretno izvukla bod u zadnjoj minuti, Cherif Ndiaye zabio nakon nevjerojatnog spleta okolnosti

8. studenog 2019. - 21:14

Istra 1961 i Gorica osvojili su po jedan bod nakon što su u petak odigrali 2-2 (1-1) u prvoj utakmici 15. kola Prve HNL.

Istra je povela u 3. minuti, kad je prvijenac u dresu Puljana postigao litavski internacionalac Karolis Luakžemis. Gorica je do izjednačenja došla u 38. minuti. Pogodak za 1-1 postigao je glavom bosansko-hercegovački nogometaš Aleksandar Jovičić. Novo vodstvo Istri donio je povratnik u HNL i bivši reprezentativac, Riječanin Ivan Močinić, u 62. minuti.

Sekunde su dijelile Puljane od treće pobjede u ovoj sezoni, a prvoj još od 3. kolovoza, kad je u nevjerojatnom spletu okolnosti, u posljednjoj minuti sučevog dodatka, lopta došla do snalažljivog Cherifa Ndiayea koji je u padu gurnuo loptu pokraj vratara Čondrića i donio Gorici jedan bod.