Domaći nogometbelupo nije izdržao

Rijeka se preokretom u 90. minuti na gostovanju u Koprivnici približila Hajduku na samo bod

19. listopada 2019. - 21:36

Nogometaši Rijeke preokretom su došli do sva tri boda na gostovanju u Koprivnici, gdje su u subotnjoj utakmici 12. kola Prve HNL svladali domaći Slaven Belupo sa 2-1 (0-1).

Koprivničani su poveli u 14. minuti, kad je Radivojević postigao pogodak glavom nakon ubačaja Bogojevića. Izjednačujući pogodak za Riječane u 74. minuti postigao je Austrijanac Alexander Gorgon, a tri boda gostima donio je ganski napadač Acosty golom u 90. minuti.

Riječani su imali prilike i ranije stići do pogotka, ali su ih zaustavljali vlastita nepreciznost i domaći vratar Ježina.

Domaća momčad najviše će žaliti za situacijom iz 73. minute, kad je iskusni Ivan Krstanović bio sam pred Prskalom, ali je riječki vratar obranio njegov udarac.

Minutu poslije Gorgon je izjednačio, a Acosty u 90. minuti ...

20. travanj 2024 07:43