Domaći nogometutakmica za zaborav

Sammir odigrao prve minute za Lokomotivu, gledatelji razočarani napustili stadion u Gorici. I skauti su malo toga mogli vidjeti

Piše SN
15. rujna 2019. - 01:04

U susretu 8. kola Prve HNL Gorica i Lokomotiva su igrali 0:0, a povratnik u HNL, Sammir odigrao je svoje prve minute za Lokose.

Bez pobjednika i pogodaka završio je ogled Gorice i Lokomotive, koji je uglavnom razočarao opet dobro popunjene tribine velikogoričkog stadiona, ali po viđenom remi je realan rezultat pišu Sportske novosti.

Goricu i Lokomotivu je uoči utakmice dijelio samo bod razlike na petom i šestom mjestu, a prvo poluvrijeme ponudilo je siromašan nogomet bez iti jedne čiste prilike ili opasnog udarca po oba vratara. Kao da su jedni i drugi čekali da suparnik preuzeme rizik, pa ga onda pokušaju iskontrirati, ali ništa od toga se nije dogodilo.

Gorica je blagu inicijativu imala u prvih dvadesetak minuta, ali opasnijom se činila akcija gostiju u 13. minuti koju je pok...

18. travanj 2024 18:26