Domaći nogometsrebro u latviji

Povijesni uspjeh hrvatskog nogometa: Španjolska im otela zlato, domaći heroji vraćaju se kući uzdignutih glava

Piše H
14. rujna 2019. - 22:40

Hrvatska futsal reprezentacija osvojila je drugo mjesto na premijernom izdanju Europskog U-19 prvenstva u Latviji nakon što je u finalu izgubila od Španjolske sa 1-6.

Hrvatska je tako otvorila i zatvorila nastup na europskoj smotri porazima od Španjolske.

Naime, odabranici izbornika Marinka Mavrovića su u prvom kolu skupine B izgubili od 'Furije' sa 0-3, a večeras u finalu sa 1-6.

Španjolcima je to bila 15. pobjeda u nizu, a prvenstvo su okončali s pet pobjeda i 24-3 razlikom pogodaka.
Španjolska je povela u 6. minuti golom Ricarda Mayora nakon što je Alejandro Ceron ubacio iz kornera.

Izjednačio je Mateo Mužar u 13. minuti sjajnim golom iz slobodnog udarca, međutim samo dvije minute kasnije 'furija' je ponovo povela, a pogodak je postigao Adrian. U 18. minuti prvog dijela Cristian ...

24. travanj 2024 06:35