Fantastična predstava u Trnavi: Hrvatska do nogu potukla Slovake i vratila se na put prema Euru 2020.

Piše R.R.
7. rujna 2019. - 00:33
hrvatska_slovacka9-060919

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Slovačku sa 4-0 (1-0) u utakmici 4. kola u skupini E kvalifikacija za EURO 2020. odigranoj u petak pred 18.098 gledatelja na stadionu Antona Malatinskoga u Trnavi.

Strijelac vodećeg pogotka u posljednjoj minuti prvog poluvremena bio je Nikola Vlašić, kojem je to prvijenac u dresu A reprezentacije.

Hrvatska je udvostručila prednost u drugoj minuti drugog poluvremena, kad se lopta nakon udarca Ivana Perišića sretno odbila od slovačkog stopera Škriniara i prevarila vratara Martina Dubravku.

U 72. minuti treći pogodak 'vatrenih' postigao je Bruno Petković nakon sjajnog driblinga u kaznenom prostoru, kojim se oslobodio dvojice slovačkih stopera.

Točku na "i" u 89. minuti stavio je Dejan Lovren pogotkom glavom na ubačaj Brozovića.