Remi na Rujevici: Rijeka povela, Osijek izjednačio u posljednjim minutama utakmice

18. kolovoza 2019. - 23:53

U utakmici 5. kola Prve HNL Rijeka i Osijek su igrali 1-1 (1-0). Rijeka je povela golom Čolaka (34), a poravnao je Žaper (86).

Kapetan domaćih Kvržić je u 34. minuti odlično izveo slobodni udarac s desne strane na prvu vratnicu gdje je natrčao Čolak i preciznim udarcem glavom sa 10-ak metara pogodio suprotni kut protivničkog gola.

U samoj završnici susreta Osijek je stigao do izjednačenja, Škorić je gurnuo loptu na desno krilo gdje je odlično reagirao Igor Silva koji se ubacio u riječki kazneni prostor te povratnim pasom pronašao Žapera, a ovaj je sa 15-ak metara prizemnim udarcem svladao Prskala.

Treća Rijeka sada ima 10 bodova, tri manje od vodeće Dinama, a dva manje od drugog Hajduka, dok je Osijek četvrti s osam bodova, jednim više od pete Gorice.

18. travanj 2024 06:38