Samo sedam minuta im bilo potrebno za preokret: Osječani slomili otpor žilavih Zaprešićana

5. kolovoza 2019. - 00:48
osijek5-040819

U susretu 3. kola Prve HNL Osijek je kao domaćin u Gradskom vrtu svladao Inter iz Zaprešića sa 3-1 (0-1). Prvi je u vodstvo stigao gost iz Zaprešića preko Serderova (21), no domaći su u nastavku postigli tri gola u samo sedam minuta i osigurali pobjedu, strijelci su bili Bočkaj (68), Kleinheisler (69) i Mance (75).

Zaprešićani su bili bolji u prvih 45 minuta, a tu svoju bolju igru okrunili su i pogotkom, Bosec je dobio loptu na desnom krilu, ušao u kazneni prostor i pucao, njegov je pokušaj blokiran, ali je lopta promijenila smjer i preletjela Ivušića pa je Serderov s metra udaljenosti pogodio prazan gol.

Osijek je poravnao zahvaljujući borbenosti Bočkaja, koji je oduzeo loptu neopreznom Mazaloviću na gol-aut liniji u kaznenom prostoru Intera, a onda i iznenadio loše postavlj...

16. travanj 2024 07:54