Puljani odnijeli bodove iz Zaprešića: Ćuže zabio dva gola u završnici koju su gosti igrali s igračem manje

27. srpnja 2019. - 00:28
inter_istra24-260719

U prvom susretu drugog kola Prve HNL Istra 1961 je u Zaprešiću pobijedila Inter sa 2-0. Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Mario Ćuže, koji se upisao u strijelce u 83. minuti i trećoj minuti sudačke nadoknade.

Gosti su od 85. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Španjolac Einar Galilea.

Sve najzanimljivije dogodilo se u zadnjih 10 minuta utakmice. U 83. minuti mladi napadač koji je u Istru došao na posudbu iz Dinama krasno je prošao kroz obranu Intera i sigurno poentirao pokraj Žige Freliha. Samo minutu kasnije gosti su ostali s igračem manje nakon što je zbog drugog žutog kartona 'pocrvenio' Galilea, ali Inter to nije znao iskoristiti.

Sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Ćuže u posljednjoj minuti nadoknade kada je opet krenuo sam prema g...

23. travanj 2024 20:03