Domaći nogometHT Prva HNL

Murić potopio Varaždince, Gorica i Inter remizirali

21. srpnja 2019. - 01:18

U dvoboju 1. kola Prve HNL Rijeka je kao domaćin svladala novog prvoligaša Varaždin sa 2-1 (1-1).

Dvostruki strijelac za Rijeku bio je Robert Murić koji je prvi pogodak postigao u 7. minuti, a drugi u 57. Matija Kolarić je Varaždincima donio izjednačenje u 22. minuti.

Već u 7. minuti Robert Murić je razveselio brojne navijače Rijeke koji su odlučili pogledati domaći debi momčadi Igora Bišćana. Riječki Varaždinac Murić ispremiješao je šestoricu obrambenih igrača Varaždina, prevario i vratara te lakoćom pogodio mrežu za svoj prvi ovosezonski pogodak.

Samo 15 minuta poslije pljesak je na drugoj strani zaslužio Matija Kolarić koji se lažnjakom oslobodio trojice Rijekinih igrača te preciznim i snažnim udarcem sa 20-ak metara u gornji desni kut svladao domaćeg vratara And...

19. travanj 2024 04:28