Domaći nogometdojmovi trenera

Bjelica zadovoljan nakon osvojenog Superkupa: Rijeka nam je zaprijetila tek na samom kraju; Bišćan: Zasluženo su pobijedili

14. srpnja 2019. - 10:40

Praktički cijelu utakmicu smo imali kontrolu igre, veći posjed lopte i bolje prilike. Bili smo bolja momčad i zasluženo smo pobijedili, kazao je trener Dinama Nenad Bjelica nakon što su 'modri' pobijedili Rijeku sa 1-0 i osvojili hrvatski Superkup.

"Rijeka je nam je zaprijetila tek nakon isključenja Lovre Majera u završnici utakmice," dodao je strateg hrvatskog prvaka.

Pogodak odluke zabio je Amer Gojak u 42. minuti, a Dinamo je od 84. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Lovro Majer i to nakon svega tri minute provedene na terenu.

Dinamu je to šesti naslov pobjednika Superkupa, a zanimljivo bio je to prvi Superkup nakon 2014. kada je Rijeka na Kantridi pobijedila Dinamo sa 2-1. Razlog tome bile su 'dvostruke krune', u tom razdoblju Dinamo je tri puta osvoji...

23. travanj 2024 20:49