Domaći nogometjedanaesterci ovaj put kobni

Dinamovi juniori ispustili nemoguće i ostali bez polufinala Lige prvaka, Baturina i Franjić promašili u raspucavanju

3. travnja 2019. - 20:24

Nogometaši Dinama ostali su bez plasmana na završni turnir juniorske Lige prvaka, iako su do 77. minute vodili sa 2-0. Chelsea je s dva pogotka izborio jedanaesterce u kojima je hrvatski reprezentativni vratar Karlo Žiger obranio dva udarca i odveo Chelsea u polufinale.

Oba pogotka za Dinamo postigao je Antonio Marin u 40. i 57. minuti, dok je dvostruki strijelac za Chelsea bio Luke McCormick u 77. i 88. minuti. Nakon što su na jedanaesterce prošli ruski Lokomotiv i Liverpool, Dinamovi juniori nisu uspjeli nastaviti niz, jer je Žiger zaustavio udarce Franjića i Baturine, a samo su Pavlak i Horkaš bili precizni, dok su sva četiri domaća izvođača pogodila mrežu.

Chelsea će u polufinalu, 26. travnja u Nyonu, igrati protiv branitelja naslova Barcelone, dok Porto čeka boljeg iz dv...

20. travanj 2024 11:35