Domaći nogometšok u budimpešti

Zlatko Dalić: Nema sad kukanja, tragedije, glavu gore i idemo dalje

24. ožujka 2019. - 21:47
dalic

"Izgubili smo. Nema sad kukanja, tragedije. Glava gore i idemo dalje", izjavio je izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić za Novu TV nakon nedjeljnog poraza 1-2 na gostovanju kod Mađarske u Budimpešti, u drugoj utakmici kvalifikacija za Euro 2020.

Dalić je domaćinima čestitao na borbenosti, agresivnosti, pobjedi i tri boda, do kojih su Mađari stigli iako je Hrvatska već u 13. minuti povela pogotkom Ante Rebića. No, umjesto da iskoristi šok kod domaćina, naša reprezentacija taj početni kapital nije znala pretvoriti u nešto više.

"Mi smo nakon prvog gola pali, nismo nastavili, nismo se digli do kraja, nismo ih dokrajčili, nego smo ih pustili da se vrate u ritam utakmice. Bili su agresivniji. Mi smo u drugom poluvremenu imali inicijativu, ali jalovu, nismo dali...

19. travanj 2024 09:09