Domaći nogometSplićanin sudio

Penalizirali pobjedu: Dinamo i Gorica sve zabili s bijele točke

17. ožujka 2019. - 19:31
gorica_dinamo35-170319

Nogometaši Dinama pobijedili su u utakmici 25. kola Prve HNL  kao gosti Goricu sa 2-1 (1-0)  i time još više učvrstili prvo mjesto na prvoligaškoj ljestvici.

Susret između prvoplasirane i šesteroplasirane momčadi prvenstva ostat će zapamćen po tome što su sva tri zgoditka postignuta iz kaznenih udaraca. Prvi je dosuđen u 25. minuti, Marina je u kaznenom prostoru faulirao Andrića  koji se našao u izglednoj prilici za gol, a sudac Duje Strukan je bez razmišljenja pokazao na kazneni udarac kojeg je u vodstvo gostiju pretvorio Andrić.

Domaćini su do izjednačenja došli također iz kaznenog udarca nakon što je reprezentativni branić Marin Leovac s objim rukama oborio najopasnijeg napadača domaćih Zwolinskog, a Lovrić s bijele točke u 57. minuti izjednačio rezultat. Radost domaći...

24. travanj 2024 11:34