Samo jedna obrana bila je dovoljna: Dinamove nade izborile osminu finala juniorske Lige prvaka

19. veljače 2019. - 18:17
dinamo_lokomotiv20-190219_

Mladi nogometaši Dinama plasirali su se u osminu finala juniorske Lige prvaka. Na igralištu Hitrec-Kacian, u Maksimiru, uzdanice ''modrih'' eliminirale su ruski Lokomotiv nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Regularni je tijek susreta završio - 1:1. Dinamo je poveo golom Leona Šipoša u 13. minuti utakmice. Juniori ruskog prvaka izjednačili su (Faizullin) u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Pri izvođenju jedananesteraca u junaka dvoboja prometnuo se Dinamov vratar (i kapetan) Dinko Horkaš. On je u četvrtoj seriji obranio udarac Osnova. Istovremeno, svi Dinamovi izvođači jedanaesteraca bili su precizni. Valja također napomenuti da je Horkaš obranio kazneni udarac i tijekom utakmice (u 71. minuti) Titkovu.

Mladi će Dinamovi nogometaši protivnika u osmini finala Lige prvaka d...

24. travanj 2024 21:29