Domaći nogometvodili, ali...

Dinamo odigrao solidnu utakmicu, ali u uzvratu će morati puno bolje

14. veljače 2019. - 23:50
rg_viktoria_dinamo49-140219

Nakon prvih 90 minuta, u ogledu izjednačenih suparnika, Viktoria je stekla značajnu prednost uoči uzvrata u Zagrebu, 21.veljače.

Češki je prvak ušao u utakmicu pomalo bojažljivo, nesigurno, bez samopouzdanja. Inferiornost češke momčadi Dinamo je vješto iskoristio. Tijekom prvih 45 minuta Zagrepčani su taktički dominirali: odmaknuli su težište igre od svojih vratiju, kontrolirali igru i strpljivo čekali prigodu za pogodak. To se dogodilo u 41. minuti kada je Petković ''navukao'' protivničku obranu i odlično proigrao Olma. Playmaker Dinama efektno je ''potkopao loptu'' i prebacio vratara Viktorije za vodstvo gostiju – 0:1.

Rezultatski deficit natjerao je češku momčad na riskantniju igru u nastavku. Isplatilo im se. U 54. minuti, iz neposredne je blizine Pernica rezulta...

19. travanj 2024 02:20