Domaći nogometiznenađenje

Hit prvenstva šokirao Rujevicu: tribine proključale nakon vodstva Riječana, a onda je uslijedio hladan tuš

3. veljače 2019. - 21:12
rijeka_gorica1-030219

Nogometaši Gorice priredili su veliko iznenađenje pobijedivši u susretu 19. kola Prve HNL na stadionu Rujevica Rijeku sa 3-1, dok je Hajduk na gostovanju porazio Osijek sa 1-0.

Rijeka je sredinom tjedna odigrala 1-1 u zaostaloj utakmici iz jesenskog dijela sezone kod Slaven Belupa, a sada je na svom terenu doživjela poraz od Gorice sa 1-3. Od šest mogućih bodova na startu drugog dijela sezone Riječani su osvojili smo jedan bod.

Gorica je bila bolji i u prvom dijelu sezone kada je slavila sa 2-1, a nakon te utakmice je Matjaž Kek podnio ostavku. Goričani su danas opet srušili Rijeku. Ovoga puta bili su i uvjerljiviji.

Domaćin je poveo već u šestoj minuti golom Acostyja, a u 30. minuti je golom iz kaznenog udarca izjednačio Zwolinski. U nastavku susreta došlo je do potpunog obrata....

25. travanj 2024 17:57