Rijeka i Slaven podijelili bodove u Koprivnici

30. siječnja 2019. - 20:10
slaven_rijeka14-300119

U odgođenom susretu 18. kola Prve HNL Slaven Belupo i Rijeka su u Koprivnici pred 500-tinjak gledatelja odigrali 1-1.

Utakmica se trebala igrati 15. prosinca prošle godine, ali je odgođena zbog nepovoljnih vremenskih uvjeta.

Rijeka je povela u 48. minuti golom Boadua Maxwella Acostyja. Petar Mamić je ubacio s lijeve strane, Antonio Čolak je proslijedio do Acostyja koji je glavom poentirao za vodstvo gostiju.

Slaven Belupo je mogao izjednačiti u 56. minuti. Nakon ubačaja Poljak Krystian Nowak je sjajno pucao glavom, ali je Simon Sluga uspio dodirnuti loptu koja je završila u gredi.

Rijeka je mogla sve riješiti u 82. minuti kada je Tibor Halilović propustio lijepu priliku. Tri minute kasnije domaćin je ipak uspio izjednačiti, a pogodak je postigao Stipe Bačelić Grgić.