Zagrebački derbi bez pobjednika: Lokomotiva vodila, Gorica poravnavala rezultat

14. prosinca 2018. - 21:44
lokomotiva_gorica1-141218

Nogometaši Lokomotive i Gorice podijelili su bodove odigravši 2-2 (1-1) u prvoj utakmici 18. kola Prve HNL, koja je u petak u Zagrebu odigrana po zimskim uvjetima i na zasniježenom travnjaku stadiona u Kranjčevićevoj ulici.

Strijelci za Lokomotivu bili su Dejan Radonjić u 32. minuti i Luka Ivanušec u 76. minuti, dok su za goste pogotke postigli Marijan Čabraja u 43. minuti i Iyayi Atiemwen u 88. minuti.

Lokomotiva se sa 31 bodom zadržala na četvrtom mjestu, a Gorica je prekinula niz od tri poraza, ali ipak ostala na petom mjestu sa 27 bodova. Vodeći Dinamo ima 42 boda, Rijeka je druga sa 33, a Osijek treći sa 31 bodom.

Unatoč lošim vremenskim uvjetima, hladnoći i snijegu koji je neprestano padao i otežavao igru, nogometaši Lokomotive i Gorice odigrali su zanimljivu i kvalitetnu...

18. travanj 2024 09:32